Neden Ziyaret Etmelisiniz?

> Katılımcı firmalarımızı özenle seçiyoruz. Amacımız "en büyük" değil "en doğru" sektör fuarını düzenlemek!
> Bilinenin dışında "yeni" olarak görebileceğiniz, "kaliteli" ürün ve malzeme odaklı "yeni nesil" katılımcılarımızla sizi ağırlıyoruz.
> Peyzaj ve Süs Bitkileri sektörlerinde hizmet ya da ürün tedariğinde bulunmak isteyecek ziyaretçilerimizi, geniş yelpazeli "Sergilenecek Ürün ve Hizmet Grupları"mız ile karşılıyoruz.
> Sektörün ilk uluslararası fuarının düzenlendiği alan olarak ta bilinirliği yüksek İFM ile, yurtiçi ve yurtdışından kolay erişilebilir ticari merkezimiz İstanbul'dayız.
> Tüm üretim bölgelerinden gelen süs bitkileri üreticileri katılımcılarımız ile peyzaj tasarım, uygulama ve peyzaj malzemeleri konularında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek olan katılımcılarımızla tanışma, yeni iş birlikleri kurma ve ticari ağınızı genişletme imkanı bulabileceksiniz.
> Profesyonel ihtiyaç sahipleri kadar, müstakil konut sahipleri, villalar ve siteler için bahçe tasarımı, peyzaj uygulaması, bakım hizmeti ve süs bitkileri ile ilgili ürün ve hizmetlerde bir arada bulunabilir. (15 yaş altı misafirlerimizi fuar alanına ziyaretçi olarak kabul edemiyoruz.)

Şimdi Bize Ulaşın!  0 312 495 95 91 (pbx)

//]]>