Öne Çıkanlar
6 Ekim 2021
Ziyaretçi Profili
6 Ekim 2021

Neden Katılmalısınız?

> Yeni, nitelikli ve kaliteli ziyaretçiye ulaşabilirsiniz,
> Ziyaretçiler; 2023 yılında Türkiye, Irak, BAE, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Sırbistan, İran, Makedonya, Almanya, Hollanda, Kıbrıs, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu'ndan olmak üzere toplam 42 ülkeden 3681 peyzaj ve bahçe ticareti profesyoneli LIF'te ziyaretçi olarak yer almıştır.
> Katılımcılar; 2024 için stantlarını büyük oranda yeniden rezerve etmiş olan, toplamda 110'dan fazla katılımcı, 6810 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.
> Destekleyenler; Dünya Kentsel Parklar Organizasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Süsbir (Türkiye Süs Bitkileri Üreticileri Birliği) ve PMO (Peyzaj Mimarları Odası) tarafından desteklenmektedir.
> Dünyanın her yerinden kolay erişilebilir ticaret noktası olan İstanbul'da nitelikli satın almacılarla buluşabilir, ihracat potansiyeli oluşturabilirsiniz,
> Peyzaj ve Süs Bitkileri sektörlerinin profesyonelleri ve karar vericilerine ulaşabilirsiniz,
> Rakiplerinizden önde olur, mevcut müşteri ve pazar payınızı korursunuz,
> Markalaşma sürecinize destek olabilirsiniz,
> Alıcı yani ziyaretçi odaklı çalışmamızla, yatırımınıza değer bir fuara katılmış olursunuz,
> Piyasa beklenti ve taleplerini toplarsınız,
> Tüm kararlara ve yapılan tüm çalışmalara sektör ile birlikte yön veren, söz hakkının siz de olduğu organizasyonda söz sahibi olursunuz,
> Bölgesel ve küresel düzeyde ekonomik ve politik gelişmeleri yakından takip eden, açılabilecek tüm yeni pazarlara göre hedef ziyaretçi kitlesini, müşteri gruplarını ve pazarlama planlarını güncelleyen yenilikçi bir fuar ile İŞİNİZİ BÜYÜTÜRSÜNÜZ.
> "Sürdürülebilirlik", "Yenilikçilik" ve "Teknoloji" odaklı fuar

Şimdi Bize Ulaşın!  0 312 495 95 91 (pbx)

//]]>