Hizmet Çözüm Ortakları
6 Ekim 2021
Fuar Katılım Rehberi
8 Ekim 2021

İstanbul Fuar Merkezi - IFM

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan ve Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip olan İFM’de her yıl ortalama 100 fuar yapılmaktadır. Peyzaj İstanbul Fuarı'nın düzenlendiği İFM 9,10 ve 11. salonlara nasıl ulaşabileceğinizi görün.


Metrobüs
Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. 34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
Metro
Aksaray- Havalimanı metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu ya da Şirinevler metrobüs duraklarından Havalimanı metro hattına aktarma yapılabilmektedir.
Otobüs
Taksim-Atatürk Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin 96T hat numaralı otobüsleri, Taksim’den hareketle Şişhane, Unkapanı, Aksaray, Yenikapı, Zeytinburnu ile Bakırköy sahil yolunu takip ederek Ataköy ve İstanbul Fuar Merkezi’nden sonra havalimanına ulaşmaktadır.
Deniz Otobüsü
Yalova'dan, Kadıköy ve Bostancı'dan Fuar Alanına Ulaşım; Yalova, Kadıköy ve Bostancı'dan Bakırköy'e giden İDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz. www.ido.com.tr.
Araba
3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz. (E5, TEM ve Sahil Yolu)
İFM websitesi Tıklayınız

Comments are closed.

//]]>