Sponsorluk Fırsatları
8 Ekim 2021
Fuar Alanı ve Ulaşım
6 Ekim 2021

Hizmet Çözüm Ortakları

Peyzaj İstanbul Fuarımız sırasında fuar süreçlerinin doğru, hızlı ve verimli biçimde ilerleyebilmesi için, her biri konusunda uzman hizmet sağlayıcıları ile çalışıyoruz. Elbette organizatör olarak tüm hizmet sağlayıcılarımızın sizlere sunduğu hizmet kalitesini de sizler adına denetliyor ve hizmet kalitesinin sorumluluğunu üstleniyoruz.


Fuar tarihi yaklaştıkça daha da detaylanacak listemizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmet sağlayıcılarımızı bulabileceksiniz.


Stant Yapımı
Stant yapım hizmetleri ile ilgili anlaşmalı hizmet sağlayıcı firmamız "Actual Mimarlık"tır. Firma ve iletişim bilgilerini yakında burada yayınlamış olacağız.
Konaklama
Konaklama hizmetleri ile ilgili birden fazla otel ve acente ile çalışmaktayız. Sizler için en uygun maliyet ile en konforlu imkanları sağlamak üzere görüşmelerimiz devam ediyor. Yakında burada detayları bulabileceksiniz.
Catering - İkram
Fuar alanına dışarıdan yiyecek getirilmesi ve stant içi ikram ve catering hizmetlerinin dışarıdan temin edilmesi alan yönetimince yasaklanmıştır. Standınız içerisinde catering ve/veya ikram hizmetleri almak istiyorsanız, İFM resmi tedarikçisi olan Fuar Yemek firması ile görüşmeniz gerekecektir. Sizler adına yürüttüğümüz ön anlaşma çalışmaları tamamlandığında bilgileri sizinle paylaşıyor olacağız.
Tercüman - Hostes
Lütfen standınızda yabancı dil bilen bir personel bulundurmanız gerektiğini göz önünde bulundurun. Eğer yabancı dil bilen bir personeliniz yoksa veya karşılama hostesi ihtiyacınız varsa, sizi hizmet sağlayıcımıza yönlendirmiş olacağız.
Taşıma - Lojistik
Stant zeminlerinin yerleşiminin ardında salonlara araç girişine izin verilmemektedir. Bu nedenle araçlarınızdan standınıza kadar ve fuar bitiminde toplanırken standınızdan araçlarınıza kadar taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Forklift, vinç, transpalet gibi ekipmanlarla güvenli ve hızlı biçimde yerleşim ve taşınma işlerinizin tamamlanması için sizi yetkili firmamıza yönlendireceğiz.

//]]>