Katılımcı Listesi 2023
5 Ekim 2022
Öne Çıkanlar
6 Ekim 2021

Sektörün Yenilikçi ve Etkin Fuarı

Peyzaj ve Süs Bitkileri sektörümüz, değişen ekonomik, politik koşullar ve dönemsel gelişmelere bağlı olarak her yıl hem iç pazarda hem de dış pazarlarda hedef kitlesini yenilemek durumunda kalmaktadır. Ticaretin genel bir kuralı olarak pazar ağını ve müşteri portföyünü çeşitlendirmek ve geliştirmek, sürdürülebilir bir büyüme kaydedebilmek için gerekliliktir. Bu nedenle bölgesel ve küresel gelişmeleri yakından takip etmek, yeni pazarları araştırmak, trendleri yakalamak, ticaretin sürdürülebilmesi için ayrı bir öneme sahiptir.

Biz Athena Fuarcılık A.Ş. olarak, İstanbul ve Londra Peyzaj Fuarlarımız ile oluşturduğumuz seride, sizlerin pazar payınız ve ticari hacminiz üzerinde katkı sağlayabilmek ve zamanın gerisinde kalmadan potansiyel yeni pazarlara ve müşterilere ulaşabilmenizi sağlamak için çalışıyoruz. Bölgesel ve küresel düzeyde ekonomik ve politik gelişmeleri yakından takip ediyor, açılabilecek tüm yeni pazarlara göre hedef ziyaretçi kitlemizi, müşteri gruplarımızı ve pazarlama planlarımızı güncelliyoruz.

Peyzaj Fuarlarımızın temelini “Sürdürülebilirlik”, “Yenilikçilik” ve “Teknoloji Odaklılık” oluşturuyor. Fuarlarımızda yalnızca katılımcılarımızın stantlarını açması ve ziyaretçilerimizin alanı gezmesinden daha ileride, iş insanları arası etkileşimleri ve iletişimleri arttırabilecek ortamlar sunuyoruz. Tüm benzer fuarlara karşı hep bir adım önde olmak hedefiyle çalışıyoruz.

Temel mottomuz, “Bir işi yapmanın her zaman daha iyi bir yolu vardır!”. Siz de ticaretinizde alışılageldik yöntemler ve işlevselliğini yitirmiş eski pazar arayışları yerine, gelin ve Peyzaj Fuarları serimizin bir parçası olun! Peyzaj İstanbul Fuarı’nda yerinizi alın!

Fuar Künyesi


Fuar Adı : Peyzaj İstanbul Fuarı 2024
Fuar Açılımı: 3. İstanbul Peyzaj, Peyzaj Malzemeleri, Süs Bitkileri, Park ve Bahçeler Fuarı
İlgili Sektörler : Peyzaj ve Süs Bitkileri
Tarih : 13 - 15 Kasım 2024
Yer : İstanbul Fuar Merkezi, 9,10 ve 11. salonlar
Organizasyon : ATHENA Fuarcılık A.Ş.

Ziyaret Saatleri
> 13 - 14 Kasım tarihlerinde 10:00 - 18:30
> 15 Kasım Cuma günü 10:30 - 17:30 saatleri arasında ziyarete açıktır.

Giriş Sistemi
> Fuar web sitesi üzerinden online ziyaretçi kaydı ile ücretsiz giriş
> Sektör profesyonelleri, mesleki oda üyelerine kartvizitleri ile ücretsiz giriş
> Davetiye sahiplerine ücretsiz giriş
> CIP kart sahipleri için kayıt yaptırmadan, doğrudan alana geçiş imkanı
> 15 yaş altı misafirlerimizi fuara ziyaretçi olarak kabul edemiyoruz.
> Yukarıdakilere sahip olmayan davetiyesiz ziyaretçiler için giriş ücreti KDV dahil 100 TL'dir.

Şimdi Bize Ulaşın!  0 312 495 95 91 (pbx)

//]]>